Laptopy poleasingowe - wytłumaczenie

Laptopy poleasingowe

Laptopy poleasingowe są to sprzęty, które zostały zakupione przez duże firmy w leasing i po upływie 2-3 lat zostały one odsprzedane firmom takim jak Memtech. Posiadamy w swojej ofercie laptopy topowych producentów  takich jak Dell, Lenovo, HP. Są to z górnej półki komputery biznesowe, które charakteryzują się perfekcyjną jakością wykonania oraz idealnym doborem podzespołów. Po  otrzymaniu sprzętu laptopy przechodzą u nas kilkustopniowe etapy weryfikacji stanu wizualnego oraz technicznego. W naszych ofertach staramy się gromadzić laptopy w klasach wizualnych A+, A, A-. Większość wad, ogranicza się do drobnych zarysowań obudowy oraz przetarć na klawiaturze.

Sprzęty poleasingowe są tańsze nawet do 70% względem nowego laptopa.
Kolejnym atutem laptopów poleasingowych jest ich niska cena. Laptopy biznesowe, które jako nowe kosztują od 4 do nawet 12 tysięcy złotych można kupić za 70% ich nominalnej ceny.

Szczegóły oferty

Każdy laptop z naszej oferty ma zainstalowany świeży system operacyjny oraz sterowniki. Dodatkowo do każdego naszego sprzętu przysługuje 14 dni na zwrot towaru oraz roczna gwarancja. Decydując się na zakup sprzętu z naszej oferty można nabyć bezawaryjny, wysokiej jakości sprzęt komputerowy w przystępnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl