O firmie

Historia

Istniejemy na rynku IT nieprzerwanie od 2001 roku – przez ten czas zdobyliśmy mnóstwo cennego doświadczenia dzięki któremu możemy świadczyć obsługę na najwyższym poziomie. Początkowo (w latach 2001-2009) zajmowaliśmy się sprzedażą komputerów stacjonarnych.

W okresie od 2010 do 2015 roku prowadziliśmy pogwarancyjny serwis laptopów wszystkich marek – dzięki któremu wnikliwie zgłębiliśmy charakterystykę tych urządzeń. Po latach doświadczeń doszliśmy do wniosku iż większość modeli notebooków przeznaczonych dla użytkowników domowych cechuje bardzo duża awaryjność – zarówno pod kątem mechanicznym jak i elektronicznym.

Przemyślenia te skłoniły nas w 2013r. do rozpoczęcia sprzedaży laptopów biznesowych, a od roku 2015 przekształciliśmy się całkowicie w Outlet Laptopów Biznesowych oferując szeroką gamę modeli, które dzięki swojej słynnej trwałości i bezawaryjności skłaniają coraz większą liczbę klientów do wyboru właśnie takiego produktu zamiast kupna lub naprawy laptopów przeznaczonych na rynek konsumencki.

Memtech w liczbach

20 lat na rynku

20 000 sprzedanych laptopów

10 pracowników

30 000 zadowolonych klientów